Презентація колекції Business & Passion | Ladies day. Задовольни свої амбіції ❤️


Вітаємо Oksana Pokotylo - директора та Ирина Самийленко - стиліста Impreza Fashion-Studio, а також ідейного натхненника колекції та ведучу вечора Olga SVyatkova!!!

Дякуємо зіркам за музичні подарунки Natalia Valevskaja, Alexandr Pavlik, R-Action, Paul Manandise, Taras Kopyl. Дякуємо успішним леді, які чудово вжились в роль моделей Liliya Maksimova, Ірина Ратушна, Daria Leshchenko, Kate Strit, Anna Zubritskaya, Inessa Gryzayenko, Dasha, Evgenia Berezova, Alina Kobtseva. Відмінний макіяж моделей від @zen_academy_kiev Artem Evseenko та Валерия Рысина.

Дякуємо нашим медіа-партнерам за співпрацю Перший Діловий Телеканал та ведучій прогпами "ОгоЯкіЛюди" Ірина Ратушна, ID Fashion, Молодіжний TV-проект "Teen клуб"/ПЦ"Зірковий шлях", HolidaY-TUSE, Телеканал культура та Olena Tsarenko, Event агенство ДЯДЯ ЖОРА COMEDY UA. Прекрасні танцювальні номери та майстер-клас від Школи бального танцю UA DANCE Yuriy Ognyov та Alexandra Slipenchuk. Дякуэмо дизайнеру Maryna Kozachenko та її фонду Українські креативні діти. Дякуємо моделям, які стали обличчям фотосесії колекції Business & Passion - Lidiya Terpel та Tania Shkliarenko.

Дякуємо ресторану Чайхона базар на Печерске за допомогу в організації фуршету та атмосферу вечора, шампанським нас пригощав яскравий та сучасний бренд Marengo, красивий і смачний тортик від Cute Sweets Tanyusya Slastena.

Дякуємо кожному з вас, хто провів цей вечір разом із нами та підтримав благородну ціль заходу. Разом ми зібрали кошти для Киевский детский кардиоцентр (Охматдит).

Зважаючи на всі душевні слова, які прозвучали в цей вечір, наш показ виправдав свою вищу місію - привернути увагу до проблеми діток, які потребуть операційного втручання.
Сподіваємось, наш захід надихне інших українських дизайнерів робити моду в Україні і через свої колекції нести вищі цінності в суспільство.