Impreza Fashion-Studio підтримала благодійний майстер-клас Ольги Фреймут.

13 грудня в рамках простору Woman Hub відбулося одразу дві благодійних події: майстер-клас Ольги Фреймут і новорічний ярмарок. Телеведуча розповіла про те, як залишатися жіночною в будь-яких життєвих обставинах і ділилася своїми хитрощами. А Impreza Fashion-Studio показала, як завжди виглядати чарівно, презентував найжіночніше вбрання своєї колекції. Учасники благодійного вечора мали змогу придбати ексклюзивний дизайнерський одяг улюбленого бренду одразу ж на виставці. Неповторні сукні та елегантні костюми представляли на Woman Market власниця Impreza Fashion-Studio Окана Покотило і дизайнер студії Ірина Самійленко.
"Я неймовірно пишаюсь, що бренд Impreza викликав величезний інтерес. Мені було дуже приємно познайомитися з нашими клієнтами, дізнатися, чим вони цікавляться, які моделі хотіли б бачити в наших колекціях. Такі зустрічі - прекрасна можливість відчути бажання аудиторії, для якої ми створюємо одяг, і вдосконалювати її під смаки наших чарівних і дорогих жінок »- поділилася своїми враженнями Оксана Покотило.
«Мене приємно здивувало, що наші клієнти по заслугах оцінили якість пошиття і використовуваних матеріалів. Дуже важливо не тільки виглядати ефектно, але і відчувати себе комфортно в одязі. Ми дуже піклуємося про своїх клієнтів, тому в одязі Impreza Fashion-Studio використовуємо тільки натуральні тканини»- прокоментувала Ірина Самійленко.IMG 2477